Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár / Praha (Strahov)


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
25. 6. 2016

online výsledky

update 24/6

  • vzhledem k nižšímu počtu přihlášených dvojic se bude hrát ve skupinách na 2 vítězné sety (oproti standardně 2 hraným) a zároveň se bude dohrávat i umístění 9.-12.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 40.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 32.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 32.00
4 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Marek Holeček 28.00
5 Martin Farář 24.00 Matouš Pčola 24.00
5 Michael Vodička Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 24.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00 Patrik Lakkis 24.00
9 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 16.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 16.00
10 Marek Paták Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 16.00 Martin Spěvák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
11 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 16.00 Lukáš Vašina VK Karlovarsko, z.s. 16.00
© ČVS 2015-2018