Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár Brno (Viktoria)


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
3. 7. 2016

update 9/6

  • změna termínu So 2.7. => Ne 3.7.

Online výsledky:

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 36.00
3 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Marek Holeček 32.00
4 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Lukáš Vašina VK Karlovarsko, z.s. 28.00
5 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 24.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 24.00
5 Aleš Kala BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00
5 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 24.00 Vojtěch Bauman VK Ostrava, s.r.o. 24.00
5 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 24.00
9 Martin Farář 20.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Hynek Ondráček Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 20.00
9 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Lukáš Houra 20.00
9 Michael Vodička Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 20.00 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 20.00
13 Daniel Čech VK Lvi Praha, z.s. 10.00 Ondřej Muroň VK Ostrava, s.r.o. 10.00
13 Jan Krejčí Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 10.00 Šimon Alexa 10.00
13 Marek Paták Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 10.00 Martin Spěvák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
© ČVS 2015-2018