UNIQA Mistrovství ČR U16 / Opava


kategorie: Junioři
24. 6. 2016 - 26. 6. 2016

Poznámka 23. 6. 23:20: Finální startovní listiny nahrány jako přílohy této stránky. Velmi prosíme všechny přihlášené, aby k přihlášce doplnili své celé jméno, datum narození a číslo registrace v ČVS. Bez těchto údajů nemusí být hráči přiděleny body do žebříčku ABV mládeže.

Poznámka 21. 6. 23:55: Další aktulizace prozatímní startovní listiny - najdete jako přílohu této stránky. Velmi prosíme všechny přihlášené, aby k přihlášce doplnili své celé jméno, datum narození a číslo registrace v ČVS. Bez těchto údajů nemusí být hráči přiděleny body do žebříčku ABV mládeže.

Poznámka 21. 6.: Prozatímní startovní listinu najdete jako přílohu této stránky. Velmi prosíme všechny přihlášené, aby k přihlášce doplnili své celé jméno, datum narození a číslo registrace v ČVS. Bez těchto údajů nemusí být hráči přiděleny body do žebříčku ABV mládeže.

Přihlášky viz propozice

Jiří Tureček, Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov GSM: 777 251 796 e-mail: jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ladislav Toman Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 20.00 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 20.00
2 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Ondřej Zatloukal Beachklub Ládví z.s. 18.00
3 Hynek Ondráček Happy Sport Opava, z.s. 16.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 16.00
4 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 14.00 Denis Kelnár 14.00
5 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 12.00 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 12.00
6 Dominik Medek Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00 Tomáš Kopecký Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00
7 Šimon Kubrycht SK Volejbal Kolín, z.s. 12.00 Marek Tichý SK Volejbal Kolín, z.s. 12.00
8 Jakub Mrkávek Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00 Jan Krejčí Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
9 Tomáš Deiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Michal Nachtnebl SK Kojetín 2016, z.s. 10.00
10 Dominik Vašenda Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Tomáš Kristian Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 10.00
11 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 10.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 10.00
12 Adam Soudil Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 10.00 Pavel Böhm Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 10.00
13 Luboš Čigaš Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 8.00 Aleš Smelík Blue Volley Ostrava, z.s. 8.00
14 Martin Pitřík 8.00 Erik Týče Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 8.00
15 Roman Čech Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 8.00
16 Matouš Lank SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 8.00 Jan Kořínek 8.00
17 Ondřej Filipec 7.00 Tomáš Erben 7.00
18 Jiří Benda Blue Volley Ostrava, z.s. 7.00 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 7.00
19 Filip Figura 7.00 Jan Šípek 7.00
20 Lukáš Desenský 6.00 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018