UNIQA Mistrovství ČR U16 / Opava


kategorie: Juniorky
24. 6. 2016 - 26. 6. 2016

Poznámka 23. 6. 23:20: Finální startovní listiny nahrány jako přílohy této stránky. Velmi prosíme všechny přihlášené, aby k přihlášce doplnili své celé jméno, datum narození a číslo registrace v ČVS. Bez těchto údajů nemusí být hráči přiděleny body do žebříčku ABV mládeže.

Poznámka 21. 6. 23:55: Další aktulizace prozatímní startovní listiny - najdete jako přílohu této stránky. Velmi prosíme všechny přihlášené, aby k přihlášce doplnili své celé jméno, datum narození a číslo registrace v ČVS. Bez těchto údajů nemusí být hráči přiděleny body do žebříčku ABV mládeže.

Poznámka 21. 6.: Prozatímní startovní listinu najdete jako přílohu této stránky. Velmi prosíme všechny přihlášené, aby k přihlášce doplnili své celé jméno, datum narození a číslo registrace v ČVS. Bez těchto údajů nemusí být hráči přiděleny body do žebříčku ABV mládeže.

Přihlášky viz propozice

Jiří Tureček, Štěříkova louka 1163, 357 35 Chodov GSM: 777 251 796 e-mail: jiri.turecek@bvc-chodov.cz

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 20.00 Monika Navrátilová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00
2 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00
3 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
4 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
5 Kristína Šimková SK Hlincovka, z.s. 12.00 Kateřina Osouchová SK Hlincovka, z.s. 12.00
6 Anna Baumanová 12.00 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00
7 Adriana Kulová Volejbal Přerov, z.s. 12.00 Kamila Dluhošová Školní sportovní klub Bílovec,z.s. 12.00
8 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 12.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00
9 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 10.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 10.00
10 Alžběta Pospíšilová Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Tereza Fingerhutová Happy Sport Opava, z.s. 10.00
11 Anita Hájková Beach Service club z.s. 10.00 Lucie Souralová Beach Service club z.s. 10.00
12 Eliška Kašpárková Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 10.00
13 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 8.00 Pavlína Selingerová 8.00
14 Kateřina Kundlová Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00 Kateřina Chudějová 8.00
15 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 8.00 Tereza Skácelová 8.00
16 Aneta Pinskerová 8.00 Sofia N. Smithová 8.00
17 Kateřina Hábová Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 7.00 Lucie Krejčiříková Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 7.00
© ČVS 2015-2018