Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR U18 / Brno (Sokol)


kategorie: Dívky U20
9. 7. 2016 - 10. 7. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
2 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 45.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 45.00
3 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 40.00 Lucie Pokorná 40.00
4 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 35.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 35.00
5 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
5 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 30.00
7 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 25.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
7 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 25.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 25.00
9 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
9 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 20.00
9 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00 Andrea Zelenková 20.00
9 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00
13 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 15.00
13 Kateřina Svobodová 15.00 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
13 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 15.00 Marie Kajprová 15.00
13 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
© ČVS 2015-2018