Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství ČR U22 / Pňov


kategorie: Ženy
30. 7. 2016 - 31. 7. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 40.00
2 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 36.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
3 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 32.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 32.00
4 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 28.00
5 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 24.00
5 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 24.00 Nora Havlínová 24.00
7 Markéta Majdáková 20.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
7 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 20.00
9 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 16.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 16.00 Veronika Lésková 16.00
9 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 16.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 16.00
13 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Kristýna Posltová 12.00
13 Anna Suchánková 12.00 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 12.00
13 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 12.00
© ČVS 2015-2018