Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Lemansport Letní pohár / Praha (ABC Braník)


kategorie: Muži
30. 7. 2016 - 31. 7. 2016

Poznámka 24. 7.: Neplatí fakt uvedený v propozicích o tom, že turnaj je homologován CEV.

Poznámka 25. 7.: Turnaj se bude hrát o věcné ceny, nikoli o prize money.

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 40.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 40.00
2 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 36.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 36.00
3 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 32.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 28.00
5 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 24.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 24.00
5 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 24.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 24.00
7 Martin Bárta Beach Service club z.s. 20.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 20.00
7 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 20.00
9 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 16.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 16.00
9 Kamil Urban Volleyball Nymburk z.s. 16.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.00
9 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 16.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 16.00
9 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 16.00 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 16.00
13 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
13 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 12.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 12.00
13 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00
13 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 12.00
17 Filip Rejlek Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 8.00 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 8.00
17 Jiří Medlín Prague beach team, z.s. 8.00 Martin Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018