Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Letní pohár / Opava


kategorie: Muži
16. 7. 2016 - 17. 7. 2016

Poznámka 30. 6. 2016: Pro turnaje mužů Staropramen Cool Super Cup ve Slavkově, Letní pohár v Poděbraděch a Letní pohár v Opavě konané od 15. do 17. 7. 2016 bude v platnosti tyto úpravy: Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i na maximálně jeden Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 13. 7. ve 12:00 nasazená do kvalifikace SC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci SC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic v kvalifikaci SC bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.

V případě jiného nasazení dvojice do turnajů SC a LP ve středu v 12:00, je dvojice povinna se zúčasnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici údělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.

Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

 

Online výsledky:

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 40.00 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 40.00
2 Jakub Vála Beach Service club z.s. 36.00 Jakub Motyčka Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 36.00
3 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 32.00
4 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 28.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 28.00
5 Michal Valík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Jan Kupčík 24.00
5 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
7 Ondřej Kupka Sportovní klub AZ Kylešovice 20.00 Ondřej Malota Sportovní klub AZ Kylešovice 20.00
7 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 20.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 20.00
9 Matěj Zítka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Jakub Koudelka 16.00
9 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 16.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 16.00
9 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 16.00 Jiří Kawan 16.00
9 Radek Magrla BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
13 Jan Zajíc Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Daniel Čech VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 David Šťastný Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Roman Šťastný Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
© ČVS 2015-2018