Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Praha sportovní Letní pohár / Praha Ládví


kategorie: Ženy
20. 8. 2016

update 16/8

  • hl.soutěž navýšena na 16 dvojic (turnaj zůstává jednodenní) - systém M16skup (skupiny po čtyřech na 2 hrané sety, poté playoff  na jednu porážku pro nejlepších 8)
update 17/8

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Vorlová 40.00 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 40.00
2 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
5 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 24.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 24.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 24.00
5 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 24.00 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 24.00
9 Denisa Kepplová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Markéta Majdáková 16.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 16.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 16.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Nora Havlínová 16.00
13 Kristýna Posltová 12.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 12.00
13 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 12.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
13 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 12.00
17 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 8.00 Terezie Kamešová 8.00
17 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 8.00
17 Jindra Kemrová VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 8.00 Markéta Součková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
© ČVS 2015-2018