Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Praha sportovní Letní pohár / Praha Ládví


kategorie: Ženy
20. 8. 2016

update 16/8

  • hl.soutěž navýšena na 16 dvojic (turnaj zůstává jednodenní) - systém M16skup (skupiny po čtyřech na 2 hrané sety, poté playoff  na jednu porážku pro nejlepších 8)
update 17/8

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Vorlová 40.00 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 40.00
2 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 28.00
5 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 24.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 24.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 24.00
5 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 24.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 24.00
9 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 16.00 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Markéta Majdáková 16.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 16.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 16.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Nora Havlínová 16.00
13 Kristýna Posltová 12.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 12.00
13 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 12.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
13 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 12.00
17 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 8.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 8.00
17 Jindra Kemrová VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 8.00 Markéta Součková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
© ČVS 2015-2018