Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství ČR U20 / Chodov


kategorie: Dívky U20
16. 7. 2016 - 17. 7. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 100.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 90.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 90.00
3 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 80.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 80.00
4 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 60.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 60.00
5 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 60.00
7 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 50.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 50.00
7 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 50.00 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 50.00
9 Anna Suchánková 40.00 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 40.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00
9 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 40.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
9 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 40.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 40.00
13 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 30.00 Veronika Lésková 30.00
13 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Kristýna Němcová 30.00
13 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 30.00 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018