Letní pohár / Poděbrady


kategorie: Muži
16. 7. 2016 - 17. 7. 2016

Poznámka 30. 6. 2016: Pro turnaje mužů Staropramen Cool Super Cup ve Slavkově, Letní pohár v Poděbraděch a Letní pohár v Opavě konané od 15. do 17. 7. 2016 bude v platnosti tyto úpravy: Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i na maximálně jeden Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 13. 7. ve 12:00 nasazená do kvalifikace SC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci SC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic v kvalifikaci SC bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.

V případě jiného nasazení dvojice do turnajů SC a LP ve středu v 12:00, je dvojice povinna se zúčasnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici údělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.

Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

Update 13/7

  • hrát se bude systémem M24 (dvoudenní) / M16d (dvoudenní) nebo M12 (jednodenní), podle toho, pokud bude finálně startujícíh dvojic v pátek večer, po skončení kvalifikace SC Slavkov

Online výsledky:

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petr Sedláček 40.00 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00
2 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 36.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 36.00
3 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 32.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 32.00
4 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 28.00
5 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Jan Štětka TJ ABC Braník, z.s. 24.00
5 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 24.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
7 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 20.00 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 20.00
7 Jan Čirka TJ ABC Braník, z.s. 20.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
9 Štěpán Jirounek Vavřinec Kladno o.s. 16.00 Michal Michajlec 16.00
9 Jaroslav Choutka TJ Energetik Chvaletice z.s. 16.00 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 16.00
9 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 16.00 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 16.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.00
13 Petr Kovařík Prague beach team, z.s. 12.00 Petr Sedlatý Volejbalový klub ŽIŽKA 12.00
13 Martin Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Jiří Medlín Prague beach team, z.s. 12.00
13 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00 Filip Kalčic Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 12.00
© ČVS 2015-2018