Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Letní pohár / Lipno (Olympijský park)


kategorie: Muži
20. 8. 2016 - 21. 8. 2016

Poznámka 19. 8. 2016:

Pro snadný příjezd do areálu si prosím přečtěte informace na webu: http://www.olympijskeparky.cz/olympijsky-park-rio-lipno-2016/doprava. Dvojice, které přijedou před 10:00, volejte sl. Barboře Šperkové na tel. 607 927 513, která vám předá identifikační pásku, která vám umožní využít místní kyvadlovou dopravu. Ostatní dostanou pásku nejpozději při příchodu ke kurtu, který se nachází v Olympijském parku.

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Robert Kufa Beach Service club z.s. 36.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 36.00
3 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 32.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 32.00
4 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 28.00
5 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 24.00 Martin David Kladno volejbal cz 24.00
5 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 24.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 24.00
5 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00
5 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
© ČVS 2015-2018