Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Letní pohár / Lipno (Olympijský park)


kategorie: Ženy
20. 8. 2016 - 21. 8. 2016

Poznámka 19. 8. 2016:

Pro snadný příjezd do areálu si prosím přečtěte informace na webu: http://www.olympijskeparky.cz/olympijsky-park-rio-lipno-2016/doprava. Dvojice, které přijedou před 10:00, volejte sl. Barboře Šperkové na tel. 607 927 513, která vám předá identifikační pásku, která vám umožní využít místní kyvadlovou dopravu. Ostatní dostanou pásku nejpozději při příchodu ke kurtu, který se nachází v Olympijském parku.

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
2 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 36.00 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 36.00
3 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 32.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 32.00
4 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 24.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
5 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 24.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 24.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 24.00
5 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 24.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 24.00
© ČVS 2015-2018