Halové mistrovství ČR U20 / Praha, Ládví


kategorie: Junioři
25. 3. 2017 - 26. 3. 2017

Online rozpis zápasů a výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-rIb--cz4D2Fn8K5z_XbQgDONtr0HAtUgbwNeYWBFJg/edit?usp=sharing 

21. 3. 2017: Žádné divoké karty nebudou uděleny. Kvalifikace se nekoná.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 50.00
2 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
3 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 40.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 40.00
4 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 35.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 35.00
5 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
5 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jakub Novotný BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
7 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00 Ondřej Zatloukal Beachklub Ládví z.s. 25.00
7 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 25.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 25.00
9 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 20.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 20.00
9 Ladislav Toman Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 20.00 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 20.00
9 Filip Molčanyi Beachklub Ládví z.s. 20.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 20.00
9 Lukas Faller Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
13 Jakub Váňa "SK Prosek Praha" 15.00 Filip Střelka Patriot Čelákovice, spolek 15.00
13 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 15.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 15.00
13 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Lukáš Houra 15.00
17 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 10.00 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 10.00
17 Šimon Alexa Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 10.00 Kryštof Kozler Beachwell Pelhřimov 10.00
17 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 10.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 10.00
17 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 10.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 10.00
17 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 10.00 Dominik Šrom Beachclub Strahov, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018