Halové mistrovství ČR / Praha, Pankrác


kategorie: Muži
8. 4. 2017 - 9. 4. 2017

Kvalifikace již v neděli 2. 4. od 9:00 na Beachklubu Pankrác.

2. 4. 2017: Změna spoluhráče je u dvojic, které byly nasazeny přímo v hlavní soutěži, možná pouze v případě, že nová dvojice bude mít v součtu aspoň 143,6 bodů.

26. 3. 2017: Standardní uzávěrka přihlášek je JIŽ v pondělí 27. 3.!


Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 45.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 40.00
4 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 30.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 30.00
5 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 30.00 Martin David Kladno volejbal cz 30.00
5 David Kufa SK HAMR, z.s. 30.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 30.00
5 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 30.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 30.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 20.00 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 20.00
9 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 20.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 20.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 20.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 20.00
9 Petr Sedlatý Volejbalový klub ŽIŽKA, z.s. 20.00 Jiří Medlín Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč 20.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 20.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 20.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 20.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 20.00
9 Štěpán Smrčka 20.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 20.00
17 Martin Böhm Volejbalový klub Příbram z.s. 10.00 Martin Šrámek 10.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 10.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 10.00
17 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
17 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 10.00
17 David Hroníček Prague beach team, z.s. 10.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 10.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Ján Namešanský SVK 10.00 Michal Hovorka SVK 10.00
17 Dominik Šesták TJ Slavoj Pacov 10.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 10.00
25 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 5.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 5.00
25 Matěj Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 5.00 Jakub Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 5.00
25 Vladimír Schertler Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Štěpán Jirounek Vavřinec Kladno o.s. 5.00
25 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 5.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00
25 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 5.00 Lukáš Havlíček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 5.00
25 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 5.00 Kamil Urban Volleyball Nymburk z.s. 5.00
25 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Marek Holeček Prague beach team, z.s. 5.00
25 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 5.00
33 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 2.50 Tomáš Matýšek SK Kojetín 2016, z.s. 2.50
33 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50
35 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 1.00
35 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 1.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 1.00
35 Matouš Pčola 1.00 Martin Farář 1.00
35 Radek Němec SK HAMR, z.s. 1.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 1.00
© ČVS 2015-2018