Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Halové mistrovství ČR / Praha, Pankrác


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
1. 4. 2017 - 2. 4. 2017

Online rozpis utkání a výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15kWRp4tEIdzW92XVtWTnue8-64Fri_sfBx2FbJVqhJ4/edit?usp=sharing 

30. 3. 2017: Hlavní soutěž se bude hrát v sobotu na 6 hracích kurtech. Vloženy aktualizované propozice turnaje.

21. 3. 2017: Z důvodů nenaplněné kapacity hlavní soutěže v termínu standardní uzávěrky přihlášek je kvalifikace zrušena.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00
2 Ida Sinisalo FIN 45.00 Nina Ahtiainen FIN 45.00
3 Ludmila Lojková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00 Radka Kadlečková SK-V 41 Tábor z.s. 40.00
4 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 35.00
5 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 30.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 30.00
5 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 30.00
5 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 30.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 30.00
5 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Iva Hauptová TJ ČZU Praha z.s. 30.00
9 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 20.00 Marie Reiterová Volejbalový klub Rokycany 20.00
9 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 20.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
9 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 20.00 Elizabeth Adenubiová TJ Slavoj Břevnov z. s. 20.00
9 Silvia Poszmiková SVK 20.00 Ľubica Šipošová SVK 20.00
9 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 20.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00
9 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 30.00
9 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 20.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 20.00
17 Kamila Licková 10.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 10.00
17 Tereza Petrová 10.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00
17 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Kristýna Kolouchová 10.00
17 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 10.00 Kristýna Posltová 10.00
17 Jana Šimanicová SVK 10.00 Magdalena Kováčiková SVK 10.00
17 Ivana Votípková Volejbal Rudolfov, z.s. 10.00 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 10.00
17 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 10.00 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 10.00
17 Markéta Majdáková 10.00 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00
25 Michaela Opočenská Šmejcká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 5.00 Bára Pljasecka TJ EMĚ Mělník, z.s. 5.00
25 Klára Trunečková Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 5.00 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 5.00
25 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 5.00 Klára Třísková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 5.00
25 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 5.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 5.00
25 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 5.00
25 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 5.00 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00
25 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 5.00 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 5.00
25 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 5.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018