Halové mistrovství ČR U22 / Praha, Pankrác


kategorie: Muži
15. 4. 2017 - 16. 4. 2017

Kvalifikace se hraje v pátek 14. 4. od 9:00 na Beachklubu Pankrác.

Turnaje se smí zúčastnit hráči narozeni 1. 1. 1996 a později.

Update 14/4: vzhledem k nízkému počtu dvojic se bude hrát systémem H24 (24 teamů, 2KO). Pořadatel nabízí i možnost dohrávek o umístění, tj. zápasů pro každého bude dostatek.

Online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ApqekKiVwp5L0_ngKEXxN2_RHLd4tR00OwvR0AUKa0I/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
2 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 27.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 21.00
5 Petr Sixta Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
5 Jakub Jarošík USK Slavia Plzeň, z.s. 18.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 18.00
7 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00 Tomáš Dlouhý Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00
7 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 12.00 Jakub Váňa SK PROSEK PRAHA 12.00
9 Radek Suda SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 12.00 Adam Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Michael Kovařík VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 Martin Farář 9.00 Matouš Pčola 9.00
13 Tomáš Balický Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 9.00 Jan Charvát VK Lvi Praha, z.s. 9.00
13 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
17 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.00
17 Tomáš Kaloč TJ LIGNUM - Morávka 6.00 Jakub Vašut Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 6.00
17 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 6.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 6.00
17 Jakub Maršál Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Filip Týc 6.00
17 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018