Halové mistrovství ČR U22 / Praha, Pankrác


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
15. 4. 2017 - 16. 4. 2017

Kvalifikace se hraje v pátek 14. 4. od 9:00 na Beachklubu Pankrác.

Turnaje se smí zúčasnit hráčky narozené 1. 1. 1996 a později.

Online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1I8PA8vXwbMWBq3aCZI3eAIZFaIRo9a-nST1pTjzpufI/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 27.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 24.00
4 Kateřina Svobodová 21.00 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 21.00
5 Markéta Majdáková 18.00 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
5 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
5 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 18.00 Natálie Szep 18.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 18.00
9 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 12.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 12.00
9 Daniela Hárovníková 12.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 12.00
9 Adéla Jílková 12.00 Barbora Křečková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
9 Lucie Hinková 12.00 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Františka Skalická VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 12.00
17 Karolína Vaňková Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 6.00 Lucie Juračková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 6.00
17 Ela Bedrníková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Nela Roštoková Prague beach team, z.s. 6.00
17 Eva Škorvánková VSK MFF UK Praha, z.s. 6.00 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 6.00
17 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 6.00 Jiřina Švecová TJ JUNIOR Brno, z.s. 6.00
17 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 6.00 Kristýna Posltová 6.00
17 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 6.00
17 Veronika Kašparová 6.00 Radka Horáková Tělocvičná jednota Sokol Spořilov 6.00
17 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.00 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 6.00
25 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 3.00 Kristýna Romová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
25 Tereza Balonová 3.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018