Halové mistrovství ČR U22 / Praha, Pankrác


kategorie: Ženy
15. 4. 2017 - 16. 4. 2017

Kvalifikace se hraje v pátek 14. 4. od 9:00 na Beachklubu Pankrác.

Turnaje se smí zúčasnit hráčky narozené 1. 1. 1996 a později.

Online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1I8PA8vXwbMWBq3aCZI3eAIZFaIRo9a-nST1pTjzpufI/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 27.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 24.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 24.00
4 Kateřina Svobodová 21.00 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 21.00
5 Markéta Majdáková 18.00 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
5 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
5 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 18.00 Natálie Szep Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s. 18.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 18.00
9 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 12.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 12.00
9 Daniela Hárovníková 12.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 12.00
9 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Barbora Křečková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
9 Lucie Hinková 12.00 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 12.00
17 Karolína Vaňková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.00 Lucie Juračková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 6.00
17 Ela Bedrníková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Nela Roštoková 6.00
17 Eva Škorvánková 6.00 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 6.00
17 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 6.00 Jiřina Kubešová TJ JUNIOR Brno, z.s. 6.00
17 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 6.00 Kristýna Posltová 6.00
17 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 6.00
17 Veronika Kašparová 6.00 Radka Horáková Tělocvičná jednota Sokol Spořilov 6.00
17 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.00 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 6.00
25 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 3.00 Kristýna Romová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
25 Tereza Balonová 3.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018