Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Halové mistrovství ČR U18 / Praha, Strahov


kategorie: Chlapci U20
1. 4. 2017 - 2. 4. 2017

Online rozpis utkání a výsledky pro hlavní soutěž:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZwVPTn5fZCi_PKWzm-UEXWhhwKbMKK19OZZF1G0bfoA/edit?usp=sharing

Kvalifikace se hraje v pátek 31. 3. od 16:00 na Beachclubu Strahov.

31. 3. 2017: Startovní listina kvalifikace dle nasazení na této stránce. Online výsledky kvalifikace nebudou vedeny.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 30.00 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 30.00
2 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 27.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 27.00
3 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 24.00
4 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 21.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
5 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
5 Ladislav Toman Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 18.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 18.00
7 Radek Baláž VK Karlovarsko, z.s. 15.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
7 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 15.00 Jan Svoboda Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 15.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Petr Špulák Kladno volejbal cz 12.00
9 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 12.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 12.00
9 Matěj Koloušek Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Michael Vodička Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 12.00 Adam Provazník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00
13 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Ondřej Zatloukal Beachklub Ládví z.s. 9.00
13 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 9.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 9.00
13 Marek Paták Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 9.00 Martin Spěvák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
13 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 9.00 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 9.00
17 Tomáš Deiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Michal Nachtnebl SK Kojetín 2016, z.s. 6.00
17 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 6.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 6.00
19 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 3.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 3.00
19 Filip Týc 3.00 Jakub Maršál Beachclub Strahov, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018