Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Halové mistrovství ČR U18 / Praha, Strahov


kategorie: Dívky U20
1. 4. 2017 - 2. 4. 2017

Online rozpis utkání a výsledky pouze pro hlavní soutěž:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/196Oeu0ei7D8Fv4QdUy_RL2i5QuEeRMuhuDqrqYqvBBY/edit?usp=sharing 

Kvalifikace se hraje v pátek 31. 3. od 16:00 na Beachclubu Strahov.

31. 3. 2017 10:20: Startovní listina kvalifikace je uzavřena v takové podobě, jaká je ve VISu. Kvalifikace nebude mít vedené online výsledky.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
2 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
4 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Nela Roštoková 21.00
5 Tereza Balonová 18.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 18.00
5 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 18.00 Monika Navrátilová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 18.00
7 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
7 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Adéla Truksová 12.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Anita Hájková Beach Service club z.s. 12.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 12.00
9 Eva Škorvánková 12.00 Kateřina Krásná 12.00
9 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 9.00 Anna Baumanová 9.00
13 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 9.00 Anna Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
13 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 9.00 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Linda Kůrková 9.00 Ela Bedrníková Beachclub Strahov, z.s. 9.00
17 Veronika Kašparová 6.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 6.00
17 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 6.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 6.00
19 Hana Krejcarová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 3.00 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 3.00
19 Nikol Sládková 3.00 Kateřina Jenisová Beachclub Strahov, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018