ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Halové mistrovství ČR / Praha (Beachklub Pankrác)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
17. 3. 2018 - 18. 3. 2018

Poznámka 15. 3.:

První zápasy kvalifikace začínají přesně v 15:00. Systém kvalifikace je k náhledu jako příloha této stránky.

Online výsledky hlavní soutěže:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_xAQalkdvJ_WrtpezF3VEvyAOnOlphPziRPfIg0A51g/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 50.00
2 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 45.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 45.00
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 40.00
4 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 35.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 35.00
5 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Matěj Kollár SVK 30.00
5 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
5 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 30.00
5 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
9 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 20.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 20.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 20.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00
9 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 20.00
9 Michal Růčka Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 20.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 20.00
9 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 20.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
17 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 10.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 10.00
17 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 David Kubát SK Volejbal Kolín, z.s. 10.00
17 David Kufa SK HAMR, z.s. 10.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 10.00
17 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 10.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 10.00
17 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 10.00 Dominik Šesták TJ Slavoj Pacov 10.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 10.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 10.00
17 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 10.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 10.00
25 Vladimír Kozler Beachwell Pelhřimov 7.50 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 5.00
25 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 5.00 Jan Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 5.00
25 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 5.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 5.00
25 Jaroslav Samek 5.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 5.00
25 Jakub Jarošík Club Sport Vítkov, z.s. 5.00 Tomáš Čermák Sportovní klub AZ Kylešovice 5.00
25 Petr Jassa TJ Svitavy, z.s. 5.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 5.00
25 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 7.50
25 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 5.00 Michal Krchňák SVK 5.00
33 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.50 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 2.50
33 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 2.50
33 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 2.50 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 2.50
33 Peter Sova SVK 2.50 Petr Sedlatý Volejbalový klub ŽIŽKA, z.s. 2.50
37 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 1.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 1.00
37 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 1.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 1.00
37 Václav Koch Beach Service club z.s. 1.50 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 1.00
37 Tomáš Biječek 1.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.00
41 Michael Kuryl Sport club K3 z.s. 1.00 David Moravec 1.00
41 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 1.00
41 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 1.00 Jiří Kawan 1.00
41 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 1.00 Adam Procházka SK Dansport Praha, z.s. 1.00
41 Martin Švec Volejbalový klub Choceň, z.s. 1.00 Tomáš Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 1.00
41 Jiří Humpolec Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.00 Jan Trupl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.00
© ČVS 2015-2018