Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Destro Cup Letní pohár / Kladno


kategorie: Muži
6. 5. 2017 - 7. 5. 2017

update 4.5. 23:30

  • po odhláškách zbylo v kvalifikaci 7 dvojic, což odpovídá systému Q7 (první 3 postupují rovnou, zbylé 4 dvojice hrají o 3 postupová místa systémem 4-7, 5-6, L1-L2)

 

Online výsledky (hl.soutěž)

update 8.5.

  • výsledné body budou doplněny co nejdříve - je třeba opravit chybu ve VISu

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 30.00
2 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 27.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 27.00
3 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 24.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00
4 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 21.00 Martin David Kladno volejbal cz 21.00
5 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 18.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 18.00
5 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 18.00 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 18.00
7 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 15.00
7 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 15.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00
9 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00
9 Tomáš Biječek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00 Michal Paul Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00
9 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.00 Jiří Medlín Prague beach team, z.s. 12.00
13 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 9.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 9.00 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 9.00
13 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 9.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 9.00
13 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
17 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00
17 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 6.00
17 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00
17 Martin Farář 6.00 Matouš Pčola 6.00
17 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.00
17 David Hroníček Prague beach team, z.s. 6.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 6.00
17 Jan Mitušina TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.00 Martin Kočka VK Karlovarsko, z.s. 6.00
25 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 3.00 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
© ČVS 2015-2018