Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Generali Letní pohár / Drahotuše


kategorie: Muži
13. 5. 2017
  • turnaj se hraje klasicky o víkendu 13-14/5, s případnou páteční kvalifikací, v systému je založen na pondělí 15/5  z tech.důvodů

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 30.00 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 30.00
2 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 27.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 27.00
3 Ján Namešanský SVK 24.00 Michal Hovorka SVK 24.00
4 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
5 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 18.00 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00
5 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
7 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 15.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 15.00
7 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
9 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 12.00 Karel Kollarčík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
9 Tomáš Biječek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00 Michal Paul Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00
13 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 9.00 Denis Kamrádek Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018