Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Opava Open 2017 Letní pohár / Opava


kategorie: Muži
27. 5. 2017 - 28. 5. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 30.00 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 30.00
2 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 27.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00
4 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Patrik Malios Beach Service club z.s. 18.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
5 Ján Namešanský SVK 18.00 Michal Hovorka SVK 18.00
7 Jakub Vála Beach Service club z.s. 15.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 15.00
7 Jakub Gála Kladno volejbal cz 15.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 15.00
9 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 12.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 12.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 12.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.00
9 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 12.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00
13 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 9.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 9.00
13 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 9.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 9.00
13 Jaromír Jurča 9.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
13 Richard Masař 9.00 Ondřej Muroň Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 9.00
17 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 6.00 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 6.00
17 Jan Zajíc Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Michal Elbel Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00
17 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 6.00 Hynek Ondráček Happy Sport Opava, z.s. 6.00
17 David Šťastný Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00 Jiří Lexa Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00
17 Daniel Čech VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Jakub Motyčka Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018