Český pohár / Praha, Ládví


kategorie: Muži
3. 6. 2017 - 4. 6. 2017

Poznámka 31. 5. 2017: Kvalifikace začne v pátek v 15:00. Bude se hrát na 3 kurtech.


online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Robert Kufa Beach Service club z.s. 54.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 54.00
3 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 48.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 48.00
4 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 42.00 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 42.00
5 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 36.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00
5 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 36.00
7 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Martin Šrámek 30.00
7 Michal Hovorka SVK 30.00 Ján Namešanský SVK 30.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 24.00
9 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 24.00 Jakub Jarošík Club Sport Vítkov, z.s. 24.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 18.00
13 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 18.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 18.00
13 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 18.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 18.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 18.00
17 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 12.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 12.00 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 12.00
17 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 12.00
17 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00
17 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 12.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00
25 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00
25 Patrik Malios Beach Service club z.s. 6.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
27 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 3.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 3.00
27 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
27 Marek Holeček Prague beach team, z.s. 3.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00
27 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 3.00 Petr Hora Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3.00
27 Kamil Urban Volleyball Nymburk z.s. 3.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.00
27 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00
27 David Hroníček Prague beach team, z.s. 3.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018