Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Letní pohár / Praha, Střešovice


kategorie: Muži
12. 8. 2017 - 13. 8. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 30.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 27.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 27.00
3 Jakub Vála Beach Service club z.s. 24.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00
4 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 21.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 21.00
5 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 18.00
5 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 18.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 18.00
7 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 15.00
7 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 15.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 15.00
9 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
9 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.00
9 Dominik Šesták TJ Slavoj Pacov 12.00 Matěj Kollár SVK 12.00
13 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 9.00 Radek Němec SK HAMR, z.s. 9.00
13 Jiří Medlín Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč 9.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 9.00
13 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 9.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018