Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Xfer Český pohár / Brno, Sokolák


kategorie: Muži
23. 6. 2017 - 25. 6. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 70.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00
2 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 49.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 49.00
5 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00 Leo Williams RSA 42.00
5 Filip Habr Kladno volejbal cz 42.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 42.00
7 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00
7 Michal Hovorka SVK 35.00 Ján Namešanský SVK 35.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 28.00
9 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 28.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 28.00
13 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 21.00 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00
13 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 21.00
13 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 21.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 21.00
13 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 21.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 21.00
17 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00
17 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 14.00 Marek Šimko START B6, z.s. 14.00
17 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 14.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 14.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 14.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 14.00
25 Mateusz Paszkowski 7.00 Maciej Lewicki 7.00
25 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
25 Jiří Humpolec Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00
25 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Kryštof Hlaváč Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 7.00
25 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
25 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 7.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 7.00
25 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 7.00 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 7.00
25 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 7.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 7.00
33 Jakub Ulč BeachPunk Team z.s. 3.50 Michael Gottwald Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 3.50
36 Marek Fiala Volejbal Brno, a.s. 1.40 Ondřej Mach Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 1.40
© ČVS 2015-2018