Reprezentace
19. 6. 2021
Ženy - Final Four GEL 2021 - CZE - BUL
Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Lemansport Letní pohár / Praha, ABC Braník


kategorie: Ženy
6. 5. 2017 - 7. 5. 2017

online výsledky

update 8.5.

  • výsledné body budou doplněny co nejdříve - je třeba opravit chybu ve VISu

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 27.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 27.00
3 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 24.00
4 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00
5 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 18.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
7 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 15.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00
7 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 15.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 15.00
9 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 12.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 12.00
9 Markéta Majdáková 12.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 12.00
9 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 12.00 Veronika Šteflová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 12.00
13 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 9.00 Kamila Licková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 9.00
13 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 9.00 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 9.00
13 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 9.00 Simona Hercogová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 9.00
13 Veronika Vraná Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 9.00 Michaela Majzúnová 9.00
17 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 6.00 Kristýna Posltová 6.00
17 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 6.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 6.00
17 Kateřina Vališová TJ EMĚ Mělník, z.s. 6.00 Petra Horynová TJ EMĚ Mělník, z.s. 6.00
17 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
17 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 6.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 6.00
17 Denisa Kepplová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Klára Konýčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.00
17 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 3.00 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
25 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Bára Skopalová SK HAMR, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018