Cool Cup / Opava


kategorie: Ženy
12. 5. 2017 - 14. 5. 2017

Poznámka 11. 5.:

Úvodní zápasy kvalifikace budou rozehrány v 9:00. Časový rozpis zápasů bude k dispozici v online dokumentu ve večerních hodinách. Prezence všech týmů je v Beach Centru. 

Hlavní soutěž žen bude zahájena v 14:50.

Poznámka 27. 4.:

Pro turnaje žen Staropramen Cool Super Cup v Opavě a Letní pohár v Karviné, konané o "víkendu" 12. - 14. 5. 2017 budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 10.5. ve 12:00 nasazená do kvalifikace nebo hlavní soutěže SC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci a/nebo hlavní soutěž SC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže SC bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.
  • V případě jiného nasazení dvojice do turnajů SC a LP ve středu v 12:00, než je popsáno výše, je dvojice povinna se zúčastnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici udělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.
  • Jednotlivé hráčky se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 90.00
3 Aleksandra Gromadowska 80.00 Katarzyna Kociolek 80.00
4 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 70.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 70.00
5 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 60.00
5 Marija Milosevic 60.00 Milena Matic 60.00
7 Dorota Strag POL 50.00 Kinga Legieta POL 50.00
7 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00
9 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 40.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
9 Ľubica Šipošová SVK 40.00 Lucie Behúnová 40.00
9 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 40.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 40.00
9 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 40.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
13 Radka Tučková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Ludmila Lojková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 30.00
13 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
17 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
17 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 20.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 20.00
17 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
17 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 20.00 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 20.00
21 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 10.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00
21 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 10.00
21 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Kristýna Kolouchová 10.00
21 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 10.00
21 Katarina Raicevic 10.00 Natasa Savovic 10.00
21 Tereza Petrová 10.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00
21 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 10.00 Kristýna Posltová 10.00
21 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 10.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018