ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár / Praha, Ládví


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
3. 6. 2017 - 4. 6. 2017

Poznámka 1. 6. 2017: Tým Kolocová - Kvapilová nezískal 100% souhlas hráček s výjimkou z HŘ.

Poznámka 31. 5. 2017: Kvalifikace začne v pátek v 15:00. Bude se hrát na 4 kurtech.

update 30/5 16h

  • na přání promotéra ČP na Ládví bude kvalifikace žen rozšířena na 24 týmů (týmy 9.-24. hrají předkolo na 1KO), vítězové + týmy 1.-8. již hrají původně plánovanou Q16-2KO

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 54.00 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 54.00
3 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 48.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
4 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Iva Hauptová TJ ČZU Praha z.s. 42.00
5 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
5 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 36.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 36.00
7 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tereza Vaňková 30.00
7 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
9 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 24.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 24.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 24.00
9 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 24.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00
13 Ľubica Šipošová SVK 18.00 Lucie Behúnová 18.00
13 Elizabeth Adenubiová TJ Slavoj Břevnov z. s. 18.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 18.00
13 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 18.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 18.00
13 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 18.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 18.00
17 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kristýna Kolouchová 12.00
17 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 12.00 Simona Sladková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.00
17 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 12.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 12.00
17 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 12.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 12.00 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 12.00
17 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 12.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
17 Tiziana Baumruková 12.00 Veronika Dostálová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00
25 Jindra Kemrová TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.00 Michaela Majzúnová 6.00
25 Petra Klikarová Prague beach team, z.s. 6.00 Petra Kovaříková 6.00
27 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 3.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 3.00
27 Radka Horáková Tělocvičná jednota Sokol Spořilov 3.00 Veronika Kašparová 3.00
27 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 3.00
27 Julie Chadimová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.00 Tereza Patočková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 3.00
27 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 3.00 Klára Trunečková Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 3.00
27 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3.00 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00
27 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 3.00
27 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3.00 Klára Třísková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3.00
35 Petra Horynová TJ EMĚ Mělník, z.s. 1.20 Kateřina Vališová TJ EMĚ Mělník, z.s. 1.20
35 Bára Pljasecka TJ EMĚ Mělník, z.s. 1.20 Michaela Opočenská Šmejcká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 1.20
35 Ivana Votípková Volejbal Rudolfov, z.s. 1.20 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 1.20
35 Daniela Hárovníková 1.20 Anna-Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 1.20
35 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 1.20 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 1.20
© ČVS 2015-2018