Český pohár / Praha, Ládví


kategorie: Ženy
3. 6. 2017 - 4. 6. 2017

Poznámka 1. 6. 2017: Tým Kolocová - Kvapilová nezískal 100% souhlas hráček s výjimkou z HŘ.

Poznámka 31. 5. 2017: Kvalifikace začne v pátek v 15:00. Bude se hrát na 4 kurtech.

update 30/5 16h

  • na přání promotéra ČP na Ládví bude kvalifikace žen rozšířena na 24 týmů (týmy 9.-24. hrají předkolo na 1KO), vítězové + týmy 1.-8. již hrají původně plánovanou Q16-2KO

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 54.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 54.00
3 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
4 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
5 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 36.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 36.00
7 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
7 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
9 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 24.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 24.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 24.00
9 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 24.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 24.00
13 Elizabeth Adenubiová TJ Slavoj Břevnov z. s. 18.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 18.00
13 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 18.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 18.00
13 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 18.00 Adéla Machová 18.00
13 Ľubica Šipošová SVK 18.00 Lucie Behúnová 18.00
17 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 12.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 12.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 12.00
17 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 12.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
17 Tiziana Baumruková 12.00 Veronika Dostálová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00
17 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kristýna Kolouchová 12.00
17 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 12.00 Simona Hercogová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 12.00
25 Jindra Kemrová VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 6.00 Michaela Majzúnová 6.00
25 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 6.00 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 6.00
27 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 3.00
27 Julie Chadimová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.00 Tereza Patočková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 3.00
27 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 3.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 3.00
27 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3.00 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00
27 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 3.00
27 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3.00 Klára Třísková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3.00
27 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 3.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 3.00
27 Radka Horáková Tělocvičná jednota Sokol Spořilov 3.00 Veronika Kašparová 3.00
35 Petra Horynová TJ EMĚ Mělník, z.s. 1.20 Kateřina Vališová TJ EMĚ Mělník, z.s. 1.20
35 Bára Skopalová SK HAMR, z.s. 1.20 Michaela Šmejcká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 1.20
35 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.20 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 1.20
35 Daniela Hárovníková 1.20 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 1.20
35 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 1.20 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 1.20
© ČVS 2015-2018