Český pohár / Pňov


kategorie: Chlapci U20
4. 6. 2017

poznámka pořadatele:

  • na exitu 39/D11 směrem na Kolín a Pňov je zúžení, kyvadlová doprava, často se mění rozsah a může dojít k delšímu zdržení, tak aby s tím hráči přijíždějící od Poděbrad, od D11 počítali. I D11 je na několika místech zúžená, sobota ráno snad bude ok, ale dohromady to může udělat i 40 minut a to už je dost :-)

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 36.00
3 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 24.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 24.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 24.00
5 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 24.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 24.00 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 24.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 16.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 16.00
9 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 16.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 16.00
9 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 16.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 16.00
13 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
13 Michael Vodička Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 12.00 Adam Provazník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00
13 Vojtěch Kalmár Volejbalový klub Ostrava, z.s. 12.00 Martin Spěvák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Matouš Pčola 12.00 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 8.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 8.00
17 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 8.00 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 8.00
17 Tomáš Deiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Marek Paták Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 8.00
20 Václav Mucha 4.00 David Hudec 4.00
20 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 4.00 Matěj Šupka Club Sport Vítkov, z.s. 4.00
20 Tomáš Petrák VK Karlovarsko, z.s. 4.00 Radek Drahokoupil VK Karlovarsko, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018