Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / České Budějovice


kategorie: Dívky U20
6. 5. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 36.00
3 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 32.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 32.00
4 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 24.00 Kateřina Svobodová 24.00
5 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Kateřina Vaňková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 24.00
5 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 24.00
9 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Nela Roštoková 16.00 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 16.00 Markéta Rochowanská Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 16.00
9 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Tereza Balonová 16.00
13 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 12.00 Tereza Běhounková SK Hlincovka, z.s. 12.00
13 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 12.00 Helena Estella Harrisová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 12.00
13 Pavlína Selingerová 12.00 Kristína Šimková SK Hlincovka, z.s. 12.00
13 Kateřina Osouchová SK Hlincovka, z.s. 12.00 Linda Buchalová SK Hlincovka, z.s. 12.00
17 Michaela Candrová SK Hlincovka, z.s. 8.00 Kristýna Hušková SK Hlincovka, z.s. 8.00
17 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Lenka Novotná SK Hlincovka, z.s. 8.00 Zuzana Vávrová SK Hlincovka, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018