Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Happy Sport Český pohár (oblastní) / Opava


kategorie: Dívky U20
6. 5. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
2 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
3 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 32.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 32.00
4 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Anna Tomášová TJ JUNIOR Brno, z.s. 28.00
5 Petra Reichertová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 24.00 Vendula Píšalová 24.00
5 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
5 Aneta Drábková 24.00 Kristýna Čapková 24.00
9 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 16.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 16.00
9 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Tereza Novotná 16.00
9 Eliška Kašpárková Happy Sport Opava, z.s. 16.00 Andrea Seidlerová Happy Sport Opava, z.s. 16.00
9 Nikola Hanáková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 16.00 Anita Volfová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 16.00
13 Tereza Skácelová 12.00 Alžběta Pospíšilová Happy Sport Opava, z.s. 12.00
13 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 12.00 Hana Záhorská Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
13 Jitka Vaďurová 12.00 Klára Daňková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
13 Jana Hromadová Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Kateřina Robenková 12.00
© ČVS 2015-2018