Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Sokol Brno


kategorie: Dívky U20
13. 5. 2017

Poznámka 10. 5.:

Příjezd přez hráz od přístavu uzavřen. Objížďka kolem ZOO ulice: Obvodová, Kníničská, Bystrcká, U Zoologické záhrady, Hrázní, Přístavní, Ondrova a Rozdrojovická. 


online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 40.00
2 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
3 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Jitka Vaďurová 28.00 Lucie Pokorná 28.00
5 Lucie Hinková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
5 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 24.00 Veronika Kašparová 24.00
9 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 16.00 Tereza Helanová 16.00
9 Petra Reichertová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 16.00 Vendula Píšalová 16.00
9 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Aneta Drábková 16.00 Kristýna Čapková 16.00
13 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Ivana Přichystalová TJ Minerva Boskovice 12.00 Pavla Formánková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
13 Anna Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Barbora Neterdová TJ Sokol Jehnice, z.s. 12.00
13 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
17 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Hana Záhorská Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00 Dominika Hrubá 8.00
17 Karolína Věncková Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 8.00 Petra Kapinosová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018