Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Praha, Střešovice


kategorie: Dívky U20
20. 5. 2017

update 16/5

  • páteční kvalifikace začíná v 15h (první zápasy), prezence od 14:30. Začínáme na 4 kurtech

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 40.00
2 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
3 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 32.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 32.00
4 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Kateřina Vaňková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 28.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
5 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 24.00
5 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 24.00 Veronika Kašparová 24.00
9 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Tereza Balonová 16.00
9 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Kateřina Svobodová 16.00
9 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Adéla Truksová 16.00
13 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 12.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00
13 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Nela Roštoková 12.00 Ela Bedrníková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Markéta Rochowanská Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 8.00 Tereza Kliková 8.00
17 Michaela Candrová SK Hlincovka, z.s. 8.00 Kristýna Hušková SK Hlincovka, z.s. 8.00
17 Lenka Novotná SK Hlincovka, z.s. 8.00 Zuzana Vávrová SK Hlincovka, z.s. 8.00
20 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 4.00 Tereza Běhounková SK Hlincovka, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018