Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Praha, TJ ABC Braník


kategorie: Dívky U20
27. 5. 2017

Poznámka 24. 5.: Kvalifikace bude zahájena v pátek v 17:00.


online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 40.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 40.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 36.00
3 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 32.00 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 28.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 24.00
5 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Veronika Kašparová 24.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 24.00
9 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 16.00 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Kateřina Svobodová 16.00
13 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 12.00
13 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 12.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00
13 Eva Škorvánková 12.00 Kateřina Krásná 12.00
13 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 12.00 Tereza Balonová 12.00
17 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 8.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 8.00
17 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Pavlína Selingerová 8.00 Kristína Šimková SK Hlincovka, z.s. 8.00
20 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 4.00 Lucie Jakabová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018