Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Jihlava


kategorie: Dívky U20
27. 5. 2017

update 25/5

  • odhláška 17.dvojice, ruší se páteční kvalifikace

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
2 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 36.00
3 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00
4 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Tereza Slavíková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00 Klára Dvořáčková VK Prostějov, spolek 24.00
5 Kateřina Osouchová SK Hlincovka, z.s. 24.00 Linda Buchalová SK Hlincovka, z.s. 24.00
5 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00
5 Ivana Přichystalová TJ Minerva Boskovice 24.00 Pavla Formánková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 24.00
9 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 16.00 Tereza Helanová 16.00
9 Jitka Vaďurová 16.00 Lucie Podsedníková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 16.00
9 Lucie Seidlerová 16.00 Michaela Cvancigerová 16.00
13 Petra Vondráková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00 Jana Weissová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
13 Anna Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Barbora Neterdová TJ Sokol Jehnice, z.s. 12.00
13 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
13 Gabriela Fialová 12.00 Klára Daňková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018