Český pohár (celostátní) / Pňov


kategorie: Juniorky
3. 6. 2017 - 4. 6. 2017

poznámka pořadatele:

  • na exitu 39/D11 směrem na Kolín a Pňov je zúžení, kyvadlová doprava, často se mění rozsah a může dojít k delšímu zdržení, tak aby s tím hráči přijíždějící od Poděbrad, od D11 počítali. I D11 je na několika místech zúžená, sobota ráno snad bude ok, ale dohromady to může udělat i 40 minut a to už je dost :-)

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 60.00
2 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 54.00 Kateřina Havrlantová VSK ČVUT Praha z.s. 54.00
3 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 48.00 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00
4 Lucie Pokorná 42.00 Gabriela Fialová 42.00
5 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 36.00
5 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
7 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00
7 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 30.00
9 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Tereza Helanová 24.00
9 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 24.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 24.00
13 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Lucie Hinková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00
13 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 18.00
13 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
17 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 12.00
17 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 12.00
17 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 12.00
17 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Adéla Truksová 12.00
17 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 12.00 Veronika Kašparová 12.00
25 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 6.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 6.00
25 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Nela Roštoková 6.00
25 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 6.00 Helena Estella Harrisová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.00
28 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Eliška Švecová 3.00
28 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 3.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 3.00
28 Barbora Zdobnická Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 3.00 Simona Hlavatá TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018