Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Český pohár (celostátní) / Chodov u K. V.


kategorie: Dívky U20
10. 6. 2017 - 11. 6. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 60.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 54.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 54.00
3 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00
4 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 42.00 Tereza Helanová 42.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 36.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
7 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 30.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
7 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
9 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 24.00 Kateřina Svobodová 24.00
9 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 24.00 Lenka Horáková Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 24.00
13 Alena Novotná TJ Orion Praha, z.s. 18.00 Tereza Balonová 18.00
13 Hana Záhorská Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Dominika Hrubá 18.00
13 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 18.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 18.00
13 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018