Český pohár (celostátní) / Brno, Sokolák BCB


kategorie: Juniorky
17. 6. 2017 - 18. 6. 2017
  • kvalifikace na ČP juniorů a juniorek začíná současně v pátek ve 14.00 hod

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 60.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 54.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 54.00
3 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.00
4 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 42.00 Kateřina Havrlantová VSK ČVUT Praha z.s. 42.00
5 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 36.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 36.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
7 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 30.00
7 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
9 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 24.00
9 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 24.00 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
9 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Tereza Helanová 24.00
13 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 18.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Gabriela Fialová 12.00 Natálie Wilková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
17 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Tereza Novotná 12.00
17 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Klára Toušková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Kateřina Svobodová 12.00
17 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 12.00 Veronika Kašparová 12.00
17 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Adéla Truksová 12.00
25 Kristýna Sochorková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 6.00 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 6.00
25 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 6.00
28 Rebeca Šňupárková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018