Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Brno (celostátní)


kategorie: Dívky U20
7. 5. 2011 - 8. 5. 2011

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
0 Blanka Jančaříková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 0
1 Nikola Vandasová SK Hlincovka, z.s. 40.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 40.00
2 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 36.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 36.00
3 Hana Třešňáková 32.00 Barbora Pilátová 32.00
4 Jana Forejtová Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 28.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 28.00
5 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Šárka Vodenková 24.00
6 Barbora Třešňáková 24.00 Michaela Mádlová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 24.00
7 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00
8 Tereza Ansorgeová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 20.00 Tereza Pelikánová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 20.00
9 Nora Havlínová 16.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 16.00
10 Martina Szepová 16.00 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00
11 Eva Zajíčková 16.00 Lucie Ulrychová 16.00
12 Petra Šťastná 16.00 Alžběta Cetlová 16.00
13 Vanda Vydrová 12.00 Gabriela Gergelyová 12.00
14 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 12.00 Adéla Bittnerová 12.00
15 Natalja Erpsová 12.00 Iveta Krásná 12.00
16 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 12.00 Klára Čuhelová 12.00
17 Tereza Malčánková 8.00 Eliška Málková Beach Service club z.s. 8.00
18 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 8.00 Marie Kurková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 8.00
19 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 8.00
20 Rosalie Mandíková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00 Denisa Mühlhauserová 8.00
21 Michaela Rákosová 8.00 Daniela Horáková Prague beach team, z.s. 8.00
22 Světlana Voděrová Prague beach team, z.s. 8.00 Eliška Chmelařová 8.00
© ČVS 2015-2018