Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár / Praha, TJ ABC Braník


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
1. 7. 2017 - 2. 7. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 48.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 48.00
4 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 42.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 36.00
5 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 36.00
7 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 30.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00
9 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 24.00
9 Leo Williams RSA 24.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 24.00
13 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 18.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 18.00
13 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 18.00 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 18.00
13 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 18.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 18.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 12.00
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 12.00 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 12.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 12.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Peter Sova SVK 12.00
17 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
25 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Marek Holeček 6.00
25 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 6.00 Daniel Pfeffer VK Karlovarsko, z.s. 6.00
27 Jan Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 3.00 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 3.00
27 Petr Sedlatý Volejbalový klub ŽIŽKA, z.s. 3.00 Jiří Medlín Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč 3.00
27 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00
27 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 3.00 Petr Jassa TJ Svitavy, z.s. 3.00
27 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Gerrard Lipscombe 3.00
27 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 3.00
27 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Kamil Urban Volleyball Nymburk z.s. 3.00
27 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00 Adam Podroužek 3.00
© ČVS 2015-2018