Český pohár / Praha, TJ ABC Braník


kategorie: Muži
1. 7. 2017 - 2. 7. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 54.00
3 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 48.00 Stanislav Vachoušek Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 48.00
4 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 42.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 42.00
5 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 36.00
5 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Martin Lébl Praguevolleyballgames klub z.s. 36.00
7 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 30.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00
9 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 24.00
9 Leo Williams RSA 24.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 24.00
13 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 18.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 18.00
13 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 18.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 18.00
13 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 18.00 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00
13 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 18.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 18.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 12.00
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 12.00 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 12.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 12.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Peter Sova SVK 12.00
17 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
25 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 6.00
25 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 6.00 Daniel Pfeffer VK Karlovarsko, z.s. 6.00
27 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.00
27 Petr Sedlatý Volejbalový klub ŽIŽKA 3.00 Jiří Medlín Prague beach team, z.s. 3.00
27 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 3.00
27 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 3.00 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 3.00
27 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Gerrard Lipscombe 3.00
27 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3.00
27 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Kamil Urban Volleyball Nymburk z.s. 3.00
27 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 3.00 Adam Podroužek TJ ABC Braník, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018