Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Ideastav Cup Český pohár / Praha, Pankrác


kategorie: Muži
22. 7. 2017 - 23. 7. 2017

Poznámka 21. 7. 2017:

První utkání dvojic jsou rozepsány na kurty s časem zahájení utkání. Viz odkaz níže.

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 60.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 60.00
2 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 54.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 54.00
3 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 42.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 36.00
5 Leo Williams RSA 36.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 36.00
9 Robert Kufa Beach Service club z.s. 24.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 24.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 24.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 24.00 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 24.00
9 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00
9 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 24.00
9 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 24.00
17 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
17 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 12.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 12.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Petr Sedláček 12.00
17 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.00 Jiří Medlín Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jakub Jarošík USK Slavia Plzeň, z.s. 12.00 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 12.00
17 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00 Kamil Urban Volleyball Nymburk z.s. 12.00
17 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 12.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 12.00
17 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
25 Jakub Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 6.00 Matěj Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 6.00
25 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 6.00
25 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.00
25 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 6.00 Jan Hrbek 6.00
© ČVS 2015-2018