Ideastav Cup Český pohár / Praha, Pankrác


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
22. 7. 2017 - 23. 7. 2017

Poznámka 21. 7. 2017:

První utkání dvojic jsou rozepsány na kurty s časem zahájení utkání. Viz odkaz níže.

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 60.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 60.00
2 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 54.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 54.00
3 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 42.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Leo Williams RSA 36.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 36.00
5 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Martin Šrámek 36.00
5 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 36.00
9 Tomáš Hakl 24.00 Petr Doubravský 24.00
9 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 24.00
9 Robert Kufa Beach Service club z.s. 24.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 24.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 24.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 24.00 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 24.00
9 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00
17 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00 Kamil Urban Volleyball Nymburk z.s. 12.00
17 Lukáš Brídl Volejbalový klub Chudák pes 12.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 12.00
17 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
17 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 12.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 12.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Petr Sedláček 12.00
17 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 12.00 Jiří Medlín Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč 12.00
17 Jakub Jarošík Club Sport Vítkov, z.s. 12.00 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 12.00
25 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 6.00 Jan Hrbek VK Lvi Praha, z.s. 6.00
25 Jakub Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 6.00 Matěj Drahokoupil VSK MFF UK Praha, z.s. 6.00
25 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 6.00
25 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 6.00
© ČVS 2015-2018