Český pohár / Praha, Strahov


kategorie: Muži
10. 6. 2017 - 11. 6. 2017

Poznámka 9. 6. 2017 10:00: Kvalifikace se bude hrát na 3 kurtech.

Poznámka 8. 6. 2017: Kvalifikace se bude hrát na 4 kurtech.


online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 54.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 54.00
3 Robert Kufa Beach Service club z.s. 48.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 48.00
4 Ján Namešanský SVK 42.00 Michal Hovorka SVK 42.00
5 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 36.00
5 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 36.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 36.00
7 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
7 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 24.00
9 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Lukas Demar FRA 24.00
13 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Martin Šrámek 18.00
13 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 18.00
13 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 18.00 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 18.00
13 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
17 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Boris Perušič VSK MFF UK Praha, z.s. 12.00
17 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 12.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00
17 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 12.00 Petr Sedláček 12.00
17 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 12.00 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 12.00
25 Jakub Vála Beach Service club z.s. 6.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 6.00
25 David Hroníček Prague beach team, z.s. 6.00 Petr Sedlatý Volejbalový klub ŽIŽKA, z.s. 6.00
25 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 6.00 Libor Leikep VK Dukla Liberec 6.00
28 Dominik Wallisch Volejbal Sokolov, z.s. 3.00 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 3.00
28 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 3.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 3.00
28 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 4.50
28 Jiří Humpolec Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
28 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Petr Polášek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
28 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 3.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.00
28 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 3.00 Petr Hora Volejbalový klub Dvůr Králové nad Labem, z.s. 3.00
28 Kamil Urban Volleyball Nymburk z.s. 3.00 Jaroslav Choutka 3.00
28 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 3.00 Dominik Šrom Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00
28 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 3.00 Patrik Malios Beach Service club z.s. 4.50
© ČVS 2015-2018