ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Zlín


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
8. 7. 2017 - 9. 7. 2017

Poznámka 24. 6. 2017:

Pro turnaje mužů Cool Cup v Uherském Hradišti a Letní pohár ve Zlíně, konané o "víkendu" 7. - 9. 7. 2017 budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Cool Cup (dále CC) i Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 5. 7. ve 12:00 nasazená do kvalifikace nebo hlavní soutěže CC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci a/nebo hlavní soutěž CC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje CC. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže CC bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.
  • V případě jiného nasazení dvojice do turnajů CC a LP ve středu v 12:00, než je popsáno výše, je dvojice povinna se zúčastnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici udělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
2 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 27.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 27.00
3 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
5 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 18.00 Lukáš Brídl Volejbalový klub Chudák pes 18.00
5 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 18.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 18.00
7 Leo Williams RSA 15.00 Jamaine Naidoo 15.00
7 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 15.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 15.00
9 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 12.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 12.00
9 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 12.00
13 Michal Paul 9.00 Tomáš Biječek 9.00
13 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 9.00
13 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 9.00 Jan Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018