ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Poděbrady


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
15. 7. 2017 - 16. 7. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 30.00
2 Leo Williams RSA 27.00 Jamaine Naidoo 27.00
3 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 24.00 Matěj Štika Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 24.00
4 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
5 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 18.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 18.00
5 Jakub Vála Beach Service club z.s. 18.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 18.00
7 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 15.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00
7 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 15.00
9 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 12.00
9 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00
9 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
9 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 12.00
13 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 9.00 Jan Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 9.00
13 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 9.00 Petr Polášek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Kamil Urban Volleyball Nymburk z.s. 9.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 9.00
13 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 9.00 Petr Sedlatý Volejbalový klub ŽIŽKA, z.s. 9.00
17 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 6.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 6.00 Martin Fišer VK Karlovarsko, z.s. 6.00
17 Radek Drahokoupil VK Karlovarsko, z.s. 6.00 Tomáš Petrák VK Karlovarsko, z.s. 6.00
17 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 6.00 František Polák Sportovní klub Meteor Praha 6.00
17 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 6.00 Michael Vodička Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 6.00
17 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 9.00 Jiří Srb Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018