Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Letní pohár / Brno, Sokolák BCB


kategorie: Ženy
29. 7. 2017 - 30. 7. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Komárková VK Brno, z.s. 30.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 30.00
2 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 27.00
3 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00
4 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
5 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
7 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 15.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 15.00
7 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 15.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 15.00
9 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 12.00 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
9 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 12.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00
9 Kateřina Holišová TJ ODRY, z.s. 12.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
13 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 9.00 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 9.00
13 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 9.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 9.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
13 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 9.00
17 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 6.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 6.00
17 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
17 Markéta Novotná BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Lenka Krejčířová Volejbal Přerov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018