Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Lemansport Letní pohár / Praha, TJ ABC Braník


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
19. 8. 2017 - 20. 8. 2017

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 30.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00
2 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 27.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 27.00
3 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00
4 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00
5 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 18.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 18.00
5 Matěj Kollár SVK 18.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 18.00
7 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 15.00
7 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 12.00
9 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
9 David Hroníček Prague beach team, z.s. 12.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00
9 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Marek Holeček 12.00
13 Jan Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 9.00 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 9.00
13 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 9.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 13.50
13 Tomáš Hakl 9.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 9.00 Lukáš Brídl Volejbalový klub Chudák pes 9.00
17 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 6.00 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
17 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
17 Adam Podroužek 6.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 6.00
17 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Radek Němec SK HAMR, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018