Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Letní pohár / Praha, Ládví


kategorie: Ženy
19. 8. 2017

Poznámka 15. 8. 2017:

Oprava propozic: Utkání hlavní soutěže budou řízeny delegovanými rozhodčími. Poražené družstvo bude mít na starost obsluhu skóre dalšího utkání.

Poznámka 10. 8. 2017:

Hlavní soutěž bude pouze jednodenní, v sobotu. Kapacita turnaje je patřičně omezena.


online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Komárková VK Brno, z.s. 30.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 30.00
2 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 27.00 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 27.00
3 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 24.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 24.00
4 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 18.00 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 18.00
5 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 18.00
7 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 15.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 15.00
7 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 15.00
9 Petra Horynová TJ EMĚ Mělník, z.s. 12.00 Kateřina Vališová TJ EMĚ Mělník, z.s. 12.00
9 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 12.00 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 12.00
13 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Bára Skopalová SK HAMR, z.s. 9.00
13 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 9.00 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018